Zdravie ukryté v minerálnej vode

ilustracny_obrazok_piliere_zdravotneho_stylu
Piliere zdravého životného štýlu
13. júna 2019
ilustracny_obrazok_10_krokov_k_pozitivnemu_pristupu
10 krokov k pozitívnemu prístupu k životu!
13. júna 2019
Ukázať všetky

Zdravie ukryté v minerálnej vode

ilustracny_obrazok_zdravie_ukryte_v_mineralnej_vode
 
Doprajte svojmu telu rovnováhu a žite v harmónii. Gemerka je ten prvý krok k vašej telesnej i duševnej pohode.
 
Gemerka je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu unikátna slovenská minerálna voda. Jej pravidelné pitie vhodne dopĺňa dennú potrebu životne dôležitých minerálov vápnika a magnézia, v optimálnom pomere 3:1 (Ca:Mg), čím pomáha zvládať každodenný stres, únavu a vracia rovnováhu do života.


Efektívna kombinácia magnézia a vápnika


Kombinácia magnézia a vápnika zmierňuje príznaky únavy, pomáha pri prevencii srdcových chorôb, znižuje krvný tlak, pomáha v prevencii cukrovky, utišuje nervový systém a podporuje činnosť čriev a močového mechúra. Magnézium pôsobí antistresovo, povzbudivo a má regeneračné účinky, čím oddiaľuje proces starnutia. Vápnik je nevyhnutný pre vývoj a spevnenie kostí a zubov a napomáha vstrebávaniu magnézia do tela.

Prečo trápiť telo výživovými doplnkami, keď minerály môžeme do tela dopĺňať jednoduchším a zdraviu prospešným spôsobom? Pravidelné pitie Gemerky vhodne dopĺňa dennú potrebu životne dôležitých minerálov, čím vracia telo do rovnováhy a nastoľuje harmóniu.


Atribúty kvality


Gemerka predstavuje svojím slovenským pôvodom, dlhoročnou tradíciou, unikátnym zložením, novým atraktívnym dizajnom a výbornou cenou tú ideálnu voľbu. Aktuálne sa na trh dostáva s novou etiketou vo variantoch 1,5l a 0,5l jemne perlivá a perlivá. Odporúčaná maloobchodná cena pre 1,5l balenie je 0,49 EUR a pre 0,5l balanie 0,59 EUR. Pitím minerálnej vody Gemerka poskytnete svojmu telu životodarnú vodu, obohatenú o minerály. Doprajte si dávku pohody, ukrytú v každom dúšku.